جمعه ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۷
صفحه اصلی
معرفی شورا
هیئت مدیره
فرم عضویت
اخبار و رویدادها
اطلاعیه ها
تماس با ما
خبرگزاری آفریقا
English Persian 
قوانین و مقررات
کمیته ها و کنسرسیوم ها
نمایشگاه ها
اطلاعات عمومی افریقا
درخواست مشاوره
ثبت نام در سایت
تبلیغات
سفارتخانه ها
پیشنهادات
africanewsagency
سایتهای مرتبط


تاریخچه شورا

 تاریخچه و معرفی مختصر شورای همکاریهای اقتصادی ایران و آفریقا

شورای همکاریهای اقتصادی ایران و آفریقا از سال1369 فعالیت خود را آغار کرد و در سال 1379 رسما بعنوان بخشی تابعه اتاق بازرگانی،صنایع و معادن ایران تلقی گردید و در اینسالها با اجرا و مشارکت در دهها پروژه اقتصادی درکشورهای آفریقایی و برخورداری از تجارب بازرگانی؛ آماده ارائه مشاوره تخصصی به سازمانها؛شرکت ها و تجار علاقمند برای سرمایه گذاری در ظرفیتهای اقتصادی قاره آفریقا می باشد . حضور در سفرهای رسمی روسای جمهور ؛وزراو هیاتهای تجاری و اقتصادی کشور به قاره آفریقا و همراهی در میزبانی هیاتهای آفریقایی مدعو در ایران ؛بخشی دیگر از سوابق شورا می باشد . همچنین این شورا از سال 1394 با مصوبه مجمع عمومی "مرکز مطالعات راهبردی قاره آفریقا" و جهت اطلاع رسانی "خبرگزاری آفریقا "را با هدف انجام طرح های مطالعاتی و انتشار اخبار مرتبط با آفریقا در داخل و خارج تشکیل داد تا با معرفی بازار کنونی اقتصاد قاره آفریقا و ارائه مشاور به سرمایه گذاران جهت ترسیم نقشه راهگام بردارد و اهمیت قاره آفریقا بعنوان مرکزسرمایه گذاری و حیات خلوت تجاری در قرن 21 و آینده؛ مورد توجه قرار دهد .

لینک گروه اعضای شورا و  تبادل تحارب اقتصادی

https://t.me/joinchat/AAAAAD3ujS-EXrHnj_ixPw

روابط عمومی و اموربین الملل


 
اطلاعیه ها و مناقصات

گزارش نتیجه فراخوان مستندسازي و تمدید مهلت ارسال مدارک تا مورخ 1395/7/30

اطلاعیه نهایی

به اطلاع اعضای محترم می رساند که در راستای جلب مشارکت برای ساخت مستند اقتصادی و سیاحتی از کشورهای مختلف آفریقایی طرح های مختلفی ارایه گردید و در یکماهه اخیر متقاضیان و تهیه کنندگان مشهوري برای همکاری برای مشارکت در تولید برنامه سازی از جاذبه ای سرمایه گذاری برابر شرایط مندرج در سایت شورا جهت همکاری ،شفاها و کتبا اعلام تمایل نمودند که این افراد عبارتند:
۱- آقای  مهدی رضوانی ( شرکت فیلم سازی و با پروژه مشخص شده مشارکتی الجزایر بدون ارسال نمونه کار )
۲- آقای خیام الحسینی ( ارسال نامه بدون مشخص کردن نوع همکاری  پروژه و سوابق )
۳- خانم کشاورز(ارسال ایمیل و پبشنهاد اولیه ، بدون ارسال رسمی مدارک )
۴-آقای خالقی : (ارسال نامه درخواست بدون مشخص کردن پروژه و نوع مشارکت)
۵- آقای حریری (ارسال پیام شفاهی  و عدم ارسال نامه و نوع پروژه )
۶ - خانم فردی (ارسال پیام جهت نویسندگی در موضوع انرژی های نو در قاره آفریقا)
۷- آقای فروغی (ارسال درخواست و‌سوابق بدون مشخص کردن پروژه)
8- خانم فاضل (ارسال ناقص درخواست)
و چندبن تماس شفاهی و ایمیل واصله از عزیزان دیگر
لذا با توجه به اطلاع رسانی مکررو پیگیری از تک تک متقاضیان جهت ارسال نامه و تکمیل مدارک کامل شامل مشخص کردن نوع پروژه ، نحوه همکاری و ارسال نمونه کار برابر ضوابط مندرج در سایت شورا، حسب درخواست متقاضیان محترم زمان نهایی فراخوان  تا مورخ 1395/7/30 جهت ارسال مدارک از طریق پست پیشتاز به دبیرخانه شورا ، تمدید گردید.
قابل ذکر است که در کليه طرح های ذیل شورا بعنوان "مجری طرح "می باشد .
۱- معرفی جاذبه های اقتصادی و سرمایه گذاری درالجزایر
۲-مستند جاذبه های اقتصادی ساحل عاج و سنگال
۳- مستند اربعین در زنگبار
۴- پیشینه تاریخی حضور ایرانیان در شرق آفریقا
۵- جاذبه های طبیعی و گردشگری کلیمانجارو
6- جادبه اقتصادی و سیاحتی تونس
روابط عمومی و‌اموربین الملل

لینک ارتباطی
https://telegram.me/joinchat/Bo4wSj3ujS80CWGq_Fq-qQ
https://telegram.me/iaecc


تاریخ خبر: 950725
عدم توجه به فراخوان های غیر رسمی و متفرقه
قابل توجه خبرگزاری ها و رسانه های گروهی
اطلاع رسانی و برقراری خط مشاوره رایگان
عضویت در مجامع بین المللی و اتحادیه های آفریقایی
انتشار کتابچه های سرمایه گذاری از کشورهای مختلف آفریقایی
آرشیو
 
 
جستجو
برای جستجو در صفحات وب سایت و همچنین جستجو در آرشیو اخبار عبارت خود را در باکس زیر وارد کنید.تبلیغات


با سلام و خیرمقدم
ارائه مشاوره تخصصی و خدمات حرفه ای به شرکتهای ایرانی و فعالان اقتصادی جهت سرمیه گذاری و  حضور در بازار آفریقا و صادرات محصولات خود به کشورهای مختلف آفریقایی از صلاحیت انحصاری این شورا می باشد .

در همین راستا کمیته نمایشگاهی و هیاتهای تجاری با برنامه ریزی برای اعزام هیاتهای اقتصادی به نمایشگاههای تجاری کشورهای آفریقایی برای شرکتهای متقاضی  برای سال 2018 نمایشگاههای تجاری تانزانیا ؛ساحل عاج ؛ کنیا ؛ غنا ؛ سنگال ؛ الجزایرو ... در الویت نمایشگاهی قرار داده است

همچنین کمیته روابط عمومی و اموربین الملل با خبرگزاری آفریقا؛ اهم اخبار اقتصادی و سیاسی از کشورهای آفریقایی و گزارش و تحلیل های مختلف را منتشر نموده و با جبران خلای خبری موجود در عرصه داخلی؛ درصدد اطلاع رسانی موثر و ترسیم چهره واقعی از قاره آفریقا و دوره آفریقا شناسی می باشد.

متقاضیان جهت اطلاعات بیشتر  و عضویت در کانال اطلاع رسانی به شماره 09011677804 پیامک زده و با عضویت در گروه بصورت مستمر اخبار نمایشگاهی ، اقتصادی و ... را دریافت نموده  و از کانال ارتباطی اعضا  جهت تبادل تجارب بهره مند گردند.

شورای همکاریهای اقتصادی ایران و آفریقا ؛ با هدف پاسخگویی به اعضا؛ تجار و علاقمندان به قاره آفریقا پاسخگوی سوالات و پیشنهادات واصله از طریق تلفن ؛نمابر و  ایمیل می باشد .


www.iaecc.irاخبار
جستجوی خبری

صفحه اصلی - معرفی شورا - هیئت مدیره - فرم عضویت - اخبار و رویدادها - اطلاعیه ها - تماس با ما - خبرگزاری آفریقا - عضویت - ورود اعضاء
قوانین و مقررات - کمیته ها و کنسرسیوم ها - نمایشگاه ها - اطلاعات عمومی افریقا - درخواست مشاوره - ثبت نام در سایت - تبلیغات - سفارتخانه ها - پیشنهادات - africanewsagency - سایتهای مرتبط

کلیه حقوق وب سایت، برای شورای همکاریهای اقتصادی ایران و آفریقا محفوظ می باشد. استفاده از مطالب وب سایت، پیگرد قانونی دارد.
طراح: روزبهان یوسفی